| anonim_4396 a întrebat:

Cine s-a uitat la serialul ala turcesc Yaman-Medcezir? Parerea mea a fost foarte frumos, chiar unul dintre cele mai frumoase seriale turcesti

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-ma sa ghicesc! El bad boy cu bani, frumos si bogat. Ea saraca, inocenta si frumoasa. Dupa sute si sute de intrigi, serialul s-a terminat cu o nunta. Eu nu va inteleg frate cum puteti sa va uitati la asa ceva, mai esti si barbat pe deasupra. Ceva imi spune ca te uiti si la casa prostitutiei, pardon, casa iubirii. Dar na fiecare cu gusturile lui happy

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

De pe net am aflat ca e invers... el sarac, ea bogata laughing

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Aaa, da, mai este si asa! Dar era inocenta si frumoasa?! El bad boy si feumos?! Cu siguranta, ca da.

| Simpatic a răspuns (pentru Catrice):

Dupa melodia epica " tu romanca, eu tigan, tu cuminte, eu golan"

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu i-am cautat poze, nu știu.
El e bad boy, da muncește la ea la vila când a rămas fără casa și...îți imaginezi tu mai departehee hee

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Eram sigur ...macar nu se uita la alea indiene, alea sunt chiar mai penale.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu recunosc fapta ca ma mai uit la telenovele dar la alea americane- latine, au alea nene niste bostane! laughing

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Alea da... știam pe cineva care se uita la unul acu mulți ani și de fiecare data când mergeam la dansa și o prindeam la tv eram gen "pai ăștia nu erau morti" și face ea "nu nu astia sunt reincarnarile lor" și asta s-a întâmplat de vreo 3 ori cred laughing

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Nu-i nimic. You are a men of culture! maica-mea se uita la casa iubirii. De cate ori vad secvente din emisiune, imi aduc aminte ca nu sunt misogin, ci doar realist. Imi este groaza ce se promoveaza acolo.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu despre ce e vorba ca si eu in timpul liber ma mai uit pe tv ca tot romanul, bine eu butonez non-stop, stiu si de prostituatele ce se perinda prin emisiunile de genul : casa iubirii sau insula iubirii, practic numai jeguri ni se arata la tv.
Oi fi eu cult dar nu pot sa o ard ca iritatii aia care asculta doar muzica clasica, e adevarat manelele nu-mi plac, dar vreau sa am habar de una de alta de ceea ce ma inconjoara, din pacate numai menele si basini sunt in Romania

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Peste tot sunt manele si besini. Manelele din sua sunt mai manele decat ale noastre. Aia se lauda si cu crime, pe langa bani, femei si masini ( trap)

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo de trap, ai dreptate dar este ceva al lor, are o amprenta locala, spre deosebire de besinosii nostri care au xeroxat acest gen, aceeasi sarantoci care ieri nu aveau ce manca (iani, zani, lino etc) astazi imi vorbesc despre ce viata de lux au...panarame de oameni mai ciudati decat romeo fantastick.

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Nu imi place sa recunosc, dar ian imi place. Beaturile suna marfa rau, si omul stie sa fie personaj. Suna bine! Ca nu este real si ca se lauda asta, da. Iar romeo fantastik, desi nu imi place muzica lui, dupa podcastul de la gojira, m-a impresionat ca om. Modest, amuzant si a trait mai bine si mai frumos decat am putea sa o facem noi vreodata. Omu' a stiut ce ii place la roman si a facut bani din asta. Iti recomand sa urmaresti podcastul cu el.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe, romeo chiar imi place ca e un personaj in sine, acum foarte multi ani am avut 'onoarea' sa il vad in oras cand mergea pe strada ca tot omu laughing
Piesele lui porcoase merg ascultate ca si pamflete, sunt caterinca!
Or sa zica cultii de pe TPU ca ascult manele si unii abia asteapta sa para mai culti decat sunt si sa arate pe cei vechi cu degetul!
Acesti "culti" care nu stiu nici de sarcasm nici de ironie specifica oamenilor innasculti cu inteligenta, pointdexteri care traiesc in realitatea lor augmentata!

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Realitatea,acum este data de Instagram si ticktok. Din cauza asta a luat-o lumea razna. Eu am renuntat la social media complet, sters toate pozel si dezinstalat. Am pastrat doar reddit si whatup. Pe reddit am fost permanent ban, pentru ca spun adevarul, sau cel putin adevarul.pe care il vad eu ( cu siguranta si eu am ideologii gresite) si asa am ajuns pe TPU. Comunitate foarte mica, dar mai libera.