| GEORGIGEORGIGEORGI123 a întrebat:

Cine se uita la serialul "The Walking dead: Invazia zombi" despre ce este vorba si cum se va sfarsi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In The Walking Dead se arata peripetiile prin care trece un grup de supravietuitori in timpul unei epidemii zombie. Actiunea nu e concentrata numai pe masacrarea dezombie, ci si comportamentul uman din vremuriile din serial. E interesant, nu stiu cum se va termina, sper insa sa faca cat mai multe sezoane la fel de bune ca si cele de pan' acum.

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

E vorba despre o Invazie zombie laughing nu stiu cum se va sfarsi pentru ca nu s-a filmat incat ultimul episod.