| DJSpook1 a întrebat:

Cum credeti ca se va sfarsi The Walking Dead? Cam cate seriale o sa mai fie? Eu cred ca finalul serialului va fi asa, toata trupa lui Rick va fi ucisa de catre zombi iar el ar sta neputincios iar cand zombi il gasesc si pe el, Rick o sa-si revina din coma, inapoi in spital? am mai citit si pe un site o varianta http://www.jurnaldeblog.ro/......-serialul/ Voi ce credeti varianta mea este posibila, dar cea de pe acest site?

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Ar fi poetic ca intr-o lume in care principalul inamic a devenit omul, sa fii omorat de zombi. Adica nici macar nu ai parte de onoarea de a fi omorat de inamic ci de ceva care se intampla sa fie prin zona(zombi).
Citisem pe undeva ca Eugene ar fi cel omorat pentru ca el stie sa faca gloante, prin urmare reprezinta un pericol pentru Negan.

| MarianM009 a răspuns:

Fiecare poate veni cu cate o idee. Serialul este bun si actiunea se intampla exact cum nu te astepti.
Hai sa asteptam pana luna care vine sa vedem cine mai moarelaughing sau poate nu moare nimeni laughing