| мαddยtรรα a întrebat:

Cine se uita la the vampires diaries? Imi spuneti si mie la ce episod Elena o sa fie impreuna cu Damon?:*. funda big hug

Răspuns Câştigător
| cosminaelena99 a răspuns:

Buna nu vreau ca critic dar serialul the vampire diares nu are episodul 30 are 3 sezoane lansate pana acum de cate 22 de episoade, elena inca nu impreuna cu damon la propriu dar isi petrece foarte mult timp cu el in sezonul 3 pentru ca in sezonul 2 la sfarsit stefan este fortat sa mearga de partea lu klaus pentru ai salva viata lui damon in aelasi ep elena il saruta pe damon crezand ca e pe patul de moarte desi sunt sigura ca deja sti ca ea simte ceva pentru el, si mie imi place foarte mult serialul si il ador pe damon am gasit stiricum ca el si elena ar fi impreuna in realitate sper ca te-am ajutat:* fundii?

1 răspuns:
| Chans a răspuns:

Cred ca in episodul 30 cred nu stiu exact