| costin12 a întrebat:

The Vampires Diaries! : Va ramane Damon cu Elena? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| andreea123deea a răspuns:

Poi Damon inca nu e cu Elena dar oricum mie mi-ar placea sa fie cu ea.Cred ca se potrivesc biine. Dar depinde de ce se va intampla cu muscatura de varcolac al lui Damon. :X

7 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Nu se stie.
Insa mi-as fi dorit foarte mult sa se intample asta.
Oricum, in realitate sa zvoneste ca ar fi impreuna;]] tot e ceva :X

| happycolour a răspuns:

Scz am editat rasp asta ca il mai pusesem odata si nu a mersblushing

| happycolour a răspuns:

Nu se stie, vedem la sfarsitul sezonului 3 care apare in toamnabig grin
In carti, Elena ramane cu Stefan, dar sincer cred ca filmul o sa fie diferit. Sper! love struck

| andreea123deea a răspuns:

Poi Damon inca nu e cu Elena dar oricum mie mi-ar placea sa fie cu ea.Cred ca se potrivesc biine. Dar depinde de ce se va intampla cu muscatura de varcolac al lui Damon.

| Ionela78 a răspuns:

Dic cate stiu eu da! FUNDA?

| Ionela78 a răspuns:

Hmm, daca nu ai vazut sezonul 2 te anunt ca Damon i-a marturisit Elenei ca o iubeste, insa cu parere de rau, imediat dupa ce i-a zis, o facut-o sa uite cu puterea lui de hipnotizare. Ma rog... :p.

| TEODORAsweet a răspuns:

Da,vor ramane