| Natalie17 a întrebat:

Cine stie filme bune cu ADOLESCENTI?
gen: Hairspray,She's the man, Sydney White.
[sa fie si baieti frumosi in film laughing ]

18 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Perks Of Being A Wallflower (2013),The Last Keepers (2013),The Kings Of Summer (2013),Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008),The Art Of Getting By (2011),How I Live Now (2013),LOL (2012),Monte Carlo (2011),Twelve (2010),The Bling Ring (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Bling Ring; spring breakers;

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Not another teen movie este super tare si are si baieti frumosi in film nebunaticoo laughing)

| Natalie17 explică (pentru LaurD3athAng3l):

L+am vazut laughing mersi oricum laughing

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru Natalie17):

Sa mai iti zic 2 filme.Euro Trip si American pie 1-8 plus filmul American Pie Reuniunea. Vizionare placuta :*

| Natalie17 explică (pentru LaurD3athAng3l):

Eurotrip e super l-am vazut mai demult laughing iar American Pie nu e cam pervers? laughing mersi

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru Natalie17):

Stiu ca este pervers dar este si amuzant laughing Si acum ce vrei toate filmele cu adolescenti sunt perverse laughing) Sau uitate la Titanic si acolo are un baiat frumos nebunaticoo laughing)

| Natalie17 explică (pentru LaurD3athAng3l):

Mda tongue mersi pentru toate laughing

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru Natalie17):

Cu placere laughing)

| Nudamnume a răspuns:

Nu iti place Pariu cu Viata? are 4 sezoane si ai la cine sa te holbezi.

| Natalie17 explică (pentru Nudamnume):

Mama,lasa-ma cu pariu cu viata si o noua viata. spune si tu niste filme frumoase. laughing

| Andreea52 a răspuns:

Uite-te la Goosip Girl, e serial happy Sunt prea buni baietii din film :X

| Natalie17 explică (pentru Andreea52):

Am terminat toate sezoanele de acolo. sunt super baietii de acolo:O mersi, oricum:*

| LaviniaMaria2305 a răspuns:

Sunt multe filme cu adolescenti poate fi: academia vampirilor, fele rele ceva de genul