| Mateo10 a întrebat:

Cine stie filme la fel de faine ca Teen Wolf?

Răspuns Câştigător
| cocolino16 a răspuns:

1. Teen Wolf e serial
2. Iti recomand ca seriale The Vampire Diaries si The Originals, eu le-am vazut si sunt grozave
3. Ca filme incearca: Percy Jackson an the Olimpyans The Ligthing Thief/Sea of Monsters; Maze Runner, Hunger Games; City of Ember si mai sunt si altele, dar astea mi-au placut cel mai mult happy

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Teen Wolf e serial...îți recomand Being Human (2008) și The Strain (2014)

| Kandia15 a răspuns:

Nowhere boys, clar. Daca nu te-ai uitat la Nowhere Boys, nu stii ce ai pierdut ( mai ales daca esti fata)

| Crainstorm20 a răspuns:

Lol n-am auzit de filmul ala! XD
Dar iti spun eu filme:
Straine:Jurrassic Park,Back to the future,
God Father,Star wars, Avatar, Aliens vs Predator.
Romanesti:Liceeni, Moldovan, Pistruiatu,
Margelatu, Roscovanu sunt foarte frumoase!

FUNDA?

| Demzz a răspuns:

Supernatural,The Originals, Vampire Diaries