| Aggares a întrebat:

Am o intrebare, cine stie seriale ca Teen Wolf, sau filme cu varcolaci? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Nataliaa25 a răspuns:

The nine lives of Chloe King - E despre o fata pe nume Chloe King care isi da seama ca are abilitati mai speciale : auz dezvoltat, poate alerga foarte repede, poate vedea pe intuneric, are noua vieti exact ca o... pisica. Ea este descendenta unei rase vechi pe nume Mai, originara din Ucraina. Ea a fost adusa de tatal adoptiv in Statele Unite ale Americii si nu se stie daca el cunoaste puterile ei. Chloe este vazuta ca salvatoarea rasei sale, si este cea care trebuie sa protejeze atat pe cei din Mai dar si pe cei din rasa Oamenilor si sa opreasca razboiul dintre ei. Dar ea este o simpla adolescenta ce trebuie sa duca o viata normala alaturi de prietenele ei si de un posibil iubit. Cum va putea sa faca aceste lucruri, cand ea s-a nascut pentru a fi o razboinica, o salvatoare a rasei sale? Va reusi sa nu se dea de gol si sa isi indeplineasca scopurile? Din pacate serialul a fost anulat si are doar un sezon. Alte seriale : Supernatural, The Vampire Diaries, The secret circle ( Cu demoni, copii cu puteri supranaturale, etc ) Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Angel, Hemlock Grove, Being Human, The Vampire diaries, Bitten, True blood, The Originals, The gates, Grimm, The wolves of Wolf Lake, Werewolf

| faramatania a răspuns:

Seriale:Hemlock Grove, Bitten (2013),Lost Girl
Filme:Cursed (2005),Cry Werewolf (2008),Twilight (seria), Blood And Chocolate (2007),Dog Soldiers (2002),Werewolf: The Beast Among Us (2012),Wolves (2014)

| Aggares explică:

Multumesc 'iulyanadanyela" o sa ma uit la ele ^^.

| Nataliaa25 a răspuns (pentru Aggares):

Cu placere! Ma bucur ca ti-am fost de ajutor happy