| fluturas20 a întrebat:

Cine stie niste animeuri bune de dragoste? Sau filme anime daca se poate?! Si faceti va rog o mica descriere a filmului(serialului) spus de voi! XOXO

1 răspuns:
| Arhanghel a răspuns:

Elfen lied(e vorba despre o companie care captureaza de mici niste fete care au fost nascute sa distruga lumea. fetele astea aveau nuste vectori(maini)in spate care erau invizibile si omorau oamenii.in 1 episod una scapa si este adusa pe o plaja de mare si este luoata acasa de un baiat.e era cea mai periculoasa din toate.si pe altele 2 le convinde unu sa se duca sa o omoare. se sfarseste cand ea se lupta cu acea companie si moare.)