| pisto a întrebat:

Cine stie niste seriale cu adolescenti in afara de teen wolf, tvd

Răspuns Câştigător
| andreea0722 a răspuns:

The 100, the secret circle (are doar un sezon), pretty little liars, gossip girl, glee, the O.C., skins, the Carrie diaries (doar 2 sezoane), serialele aste le urmaresc si sunt toate geniale, mai ales pretty little liars si glee
sper ca te-am ajutat;-)

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale cu adolescenți:Hemlock Grove,Buffy The Vampire Slayer, From Dusk Till Dawn: The Series, Nowhere Boys, The 100, PLL,Gossip Girl,The O.C., Finding Carter, Awkward, Blue Mountain State, Skins//The Tomorrow People (1 sez./anulat), Star-Crossed (1 sez./anulat), Ravenswood (spin-off PLL/1 sez./anulat), The Carrie Diaries (2 sez./anulat), Jane By Design (1 sez./anulat), TSC (1 sez./anulat)

| Tina4n1 a răspuns:

The 100, Switched at Birth, The Fosters, Faking it