| AndReeaღ a întrebat:

Seriale gen Teen Wolf stie cineva? happy

Răspuns Câştigător
| Alex2500 a răspuns:

Teen Wolf este serialul meu favorit! Abia aștept sa înceapă sezonul 3. Din păcate, cred ca serialul are un concept unic; cel puțin, serial cu adolescenți și vârcolaci nu am mai găsit.

Cu toate acestea, un altul care sa fie cat de cat asemănător, însa cu vampiri, este Blood Ties. Este romanța cu putina comedie și acțiune, iar personajele principale sunt mature, nu adolescenți.

Alt serial care poate sa te tina captivat este Grimm, ce are deja 2 sezoane și se pare ca vor mai urma și altele.

De asemenea, Supranatural este și el interesant. Deși are unele parți cu mult sânge, are și ceva comedie iar personajele devin tot mai interesante pe măsura ce vezi mai multe sezoane.

happy

| Palko_Csabi_1998 a răspuns (pentru Alex2500):

Teen wolf e si serialu meu preferat, daca nu stiti va continua sezonul 3 pe 7 ianuarie 2014

| Kevinn2000 a răspuns (pentru Alex2500):

Salut, sunt din viitor. Sunt în anul 2021, vad ca tu ești în 2013. Să știi că în 2021 deja am vizionat toate cele 6 sezoane din Teen Wolf și s-ar putea sa apară și al 7-lea.
Poate o sa îmi comenteze cineva din 2022 să îmi zică dacă a apărut sezonul 7...
Anyway, trebuie sa mai aștepți ceva ani ca să poți viziona Teen Wolf pana la sezonul 6. Dar dacă vrei dă-mi un insta ceva și îți trimit eu episoadele pana la sezonul 6.

| Kevinn2000 a răspuns (pentru Alex2500):

Btw, dacă vezi mesajul ăsta, sa știi ca glumeam, am scris asta pentru amuzamentlaughing

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Misteriosulboschet a răspuns:

Nu stiu.

| mohammed a răspuns:

Si eu caut seriale

| Gr_Catalina_1996 a răspuns:

Uite-te la Hemlock Grove, a aparut acum in 2013 si e chiar genul Teen wolf, poate chiar putin mai bun, zic eu.