| Asunalove a întrebat:

Cine stie un serial romantic anime? Daca stiti va rog sa-mi spuneti, deoarece imi plac la nebunie anime-urile! Mersi!

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Daca stiu unul? As putea sa iti spun cam 40 laughing insa ti le voi enumera pe preferatele mele.

Romeo X Juliet
Kimi ni Todoke
Bokura ga Ita
Chobits
Clannad
Kaichou wa Maid-sama!
Special A
Itazura na Kiss
Shugo Chara
Lovely Complex
Kaze no Stigma
Kimikiss Pure Rouge

| Asunalove explică (pentru ピンク):

Uau...ms! Cite episoade are Special A si Kaichou wa Maid-sama?

| ピンク a răspuns (pentru Asunalove):

26 ambele

6 răspunsuri:
| lavytwilight a răspuns:

Romeo si Julieta e super okey.Dar iti sugerez si Final Fantasy 7 care nu e anime dar aduce cu asa ceva.Sa sti ca sunt mai multe parti dar una dintre ele cu un tip blond si niste lupi este cea ce ti-am spus! Mie mi-a placut f mult!

| Asunalove explică (pentru lavytwilight):

Hm....pare interesant.Mersi!

| aandff a răspuns:

Romeo si Julieta
e in varianta anime cauta