| igghi a întrebat:

Cine urmareste sau a vazut serialul Pretty little liars?

8 răspunsuri:
| pure9 a răspuns:

Eu, este un super serial. Are de toate, dragoste, mister... prea tare. ti-l recomandwinking

| igghi explică (pentru pure9):

Il urmaresc deja. am ajuns la sezonul 2. l-ai vazut pe tot?

| pure9 a răspuns (pentru igghi):

Tot ce a aparut pana acum.

| igghi explică (pentru pure9):

Cine e A?

| PriliBlueBlood a răspuns:

Eu si il iubesc stiai ca Ian vorbeste germana?:O eu am aflat miercuri cand am vazut ultimul episodhappy daca ai nevoie de spoilers sau ceva poti sa imi trimiti un mesaj sau sa ma cauti pe facebook pe pagina True love never says goodbye kiss

| ℓαυяα a răspuns:

Eu, si mi-a placut multbatting eyelashes

| Clauvdgg a răspuns:

Eu il urmaresc. De ce?

| cristynutza97 a răspuns:

E foarte tare serialul si imi place atat de mult. E super sa stii si daca nu tte-ai uita pana acum inti recomand sa il vezi.