| Claudya54 a întrebat:

Cine urmareste Suleyman Magnificul – Sub domnia iubirii?

Cum vi se pare?

Ce va place mai mult?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu-l urmaresc.

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Nu urmaresc, dar m-am uitat de cateva ori ...si, sincer nu-mi prea place. Mi se pare plictisitor.
Asta e parerea mea, dar daca tie iti place e alegerea tawinking
Pa, pa!

| MihàiEminèscù a răspuns:

De ce sa te uiti la " Suleyman Magnificul ", cand ai putea sa te uiti la " Eminescu Magnificul Poet al Romaniei "!
Glumeam laughing. E ok filmul, desi nu prea ma uit pe kanal d!

| Sabina2001 a răspuns:

M-am uitat din cand in cand la el.dar nu e cine-stie-ce.e dragut, cat de cat! :*