| BayazidFulgerul a întrebat:

Ce se intampla daca pierd un episod din Suleyman Magnificul : Sub domnia iubirii?

Răspuns Câştigător
| Seducatorul a răspuns:

Baiazid Fulgerullaughingasta-i fiul lu' Sculeyman Magnificul!

13 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

O să-ți crească IQ-ul.

| LordBolton a răspuns:

O sa vina Piri Reis si iti lipeste o harta in cap.

| doreal a răspuns:

Vei pierde episodul in care Suleyman il zugruma pe Mustafa? Ei vei pierde o mormantare.

| Lαrisα a răspuns:

Stii ce o sa se intample? Nu? Ok. Hai sa iti spun. Nu se intampla NIMIC!

| SabinaQueen a răspuns:

Vine Chuck Norris si iti da sa vizionezi tot, cu popcorn, cu cadane, cu tot.

| digital7shady a răspuns:

O sa salvezi un neuron de la moarte.

| styaos a răspuns:

Chiar se numeşte "sub domnia iubirii" sau asta ai pus-o de la tine?

| BayazidFulgerul explică (pentru styaos):

Da asa se numeste.

| styaos a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

prefac

nu
râd

| davidrcv a răspuns:

Daca esti o cucoana, o sa maori. Daca esti sotul unei cucoane, o sa dai cea mai mare petrecere.

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Iti zic eu: se sfarseste Pamantului! Repede, uita-te pe net, altfel mai ai putin de traitlaughing

| MBKid a răspuns:

Nimic...