| BelleSarah a întrebat:

Cui ii place Suleyman Magnificul - Sub Domnia Iubirii? Si ce parere aveti? Mie una, imi place la nebunie!

Răspuns Câştigător
| BlackDarkAngel a răspuns:

Este un serial exceptional, mi-a intrat la inima. Imi place foarte mult! Este superb love struck Incantator love struck Fain love struck Cel mai mult imi place pentru ca in curand Hurrem va ajunge sultana favorita love struck

4 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

E super! Intrece toate filmele!

| Anndi98 a răspuns:

Si mie. E super tare.

| xPatriciaa a răspuns:

SI mie imi place mult.Il ador. Imi place ca Hurem o sa ajunga sultana favorita si selim o sa fie rege dupa suleyman!

| Marya_Anna_1972 a răspuns:

Imi place foarte mult!