| oEllaoo a întrebat:

Cine va interpreta rolul lui Christian Grey din filmul "Cele 50 de umbre ale lui Grey"? Eu stiam ca "lupta" se da intre Ian Somerhalder si Robert Pattinson dar inca nu se stia nimic sigur.

Răspuns Câştigător
| irbis96 a răspuns:

Pe IMDB apare Charlie Hunnam~
http://www.imdb.com/title/tt2322441/

Sper sa fie o greseala, eu una imi doream sa-l vad pe Ian in rolul asta._.

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Un urat pe nume Charlie Human...Ian Somerhalder a anuntat de ceva timp ca nu va fi el, eu il voiam pe Matt Bomer...

| oEllaoo explică (pentru AnnaMariaaa):

Ok da de ce nu e Ian Somerhalder pana la urma, pe ce motiv _ Eu una il consider perfect pentru rolul ala, si plus de asta e mult mai frumos ca Charlie ala! Proasta alegere!

| AnnaMariaaa a răspuns (pentru oEllaoo):

Pentru ca nu l-au vrut pe Ian.nu corespundea cerintelor, eu nu-l vroia, rolul asta era prea pacatos pentru el...parerea mea

| oEllaoo explică (pentru AnnaMariaaa):

In orice caz, eu consider ca filmul asta nu va avea succes cu tipu ala in personaj principal. Eu una mi-am pierdut interesul pentru film.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Ar trebui sa va bucurati! O prostie de film ca asta i-ar fi ruinat cariera lui Ian sau Matt...

Bine,s-ar putea sa iasa un film decent, dar daca pornesti de la o carte de tot rahatul si incerci sa faci un film despre ea, nu prea ai multe sanse sa-ti iasa o capodopera cinematografica.
Un lucru care ar imbunatatii drastic calitatea ar fi renuntarea monologului intern al personajului feminin.Din ce am vazut, desi aceasta Anastasia este un adult in toata regula, gandeste ca o adolescenta enervanta din filme ale anilor '90 si strica toata cartea(vina nu o poate primi altcineva decat autoarea) si o face sa para ca un fel de Twilight daca ai inlocui fiintele supranaturale cu scene de sex si s&m.

Eu una chiar ma bucur ca nu a luat Ian sau Matt rolul(desii nici nu cred ca-l voia-acelea erau doar zvonuri si dorintele fanilor).
Asa, daca iese un esec n-o sa ma afecteze prea mult, iar daca iese un film decent, macar Charlie o sa fie ceva mai recunoscut(din moment ce nu multe femei se uita la Sons Of Anarchy) ...lucru care nu prea le trebuie lui Ian si Matt.
happy