| ことみ a întrebat:

Cui i pace Fullmetal Alchemist? Ce va placut cel mai mult la el?

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Salut!
Eu m-am uitat la Fullmetal Alchemist si sti ce mi-a placut cel mai mult? Drama...adica in fiecare episod se intampla ceva, nu neaparat socant, dar care te face sa te uiti la acel anime mai mult.
Ce numi-a placut a fost faptul ca Envy l-a ucis pe Maes Hughes sad Si secventele cu transmutarea mamie fratilor Elric, Trisha crying
Acum daca tot sunt la aceasta intrebare, personajul meu preferat a fost si este Alphonse big grin Adica un baiat mai dragut ca el n-am vazuthee hee

2 răspunsuri:
| ことみ explică:

Mie mi-a placut cel mai mult povestea, in ambele sezoane.Nu mi-a palcut in Fullmetal Alchemist- In cautaarea pietrei filozofale ( in film) faptul ca ed si al au ramas in lumea noastra si pe winry au lasat-o in Shamballa. Aia mi s-a părut cel mai trist. Am palns mult la acest anime... Sper sa mai apara sezoane.

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Da sper sa mai faca sezoane... am auzit ca in vara asta o sa scoata un film big grin Abia astept! chiar daca filmul Conqueror of Shamballa n-a fost o mare chestie, cei ce au regizat animeul promit actiune si aventurawinking
Hai sa stam si sa asteptam impreunahee hee