| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca se va termina serialul Clanul?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cum credeti ca se va termina..."

in coadă de pește - asta e clasic să lași poarta deschisă pentru eventuale continuări

| CLaludiu1234 a răspuns:

Nu știu exact, cred ca Tatuțu ori va fi băgat la închisoare si nu va mai scapa, ori va muri, ca de aceea ii spune păcatele se plătesc, dar ce știu este ca s-ar putea sa mai fie doar câteva episoade vreo 2 sau 3 din tot serialul, din socotelile mele pe 13 mai ar fi ultimul episod din tot serialul dacă nu ma înșel, cam 13 episoade ar trebui sa aibă pe sezon