| Droller a întrebat:

Cum dezactivez o pagina sa nu mai posteze in numele meu pe fb?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca de facebook e vorba.Adica sa nu mai posteze o pagina pe cronologia ta. Mergi la o postare, da clcik pe link-ul acelei pagini sau titlul acelei pagini si cand te baga acolo vezi putin in dreapta ca este "apreciat". Tii mousul pe apreciat si iti apare ceva.Dai "nu-mi mai place" si debifezi "notificari".In acest fel nu vei mai avea notificari de la acea pagina.

| Droller explică (pentru anonim_4396):

Problema este ca mie imi apare ca si cum as fi postat-o eu cu nume cu tot.

| Notforgiven a răspuns (pentru Droller):

Poate fi un virus.S-a mai intamplat.

| Lupas_Sergiu_1993 a răspuns:

Dai unlike paginii respective