| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa vad la un film subtitrarea, desi era descarcat cu ea 100%, winampul meu nu o vede.
Daca puteti sa-mi ziceti ce e de facut, ca am avut un player inainte, un winamp dar altfel si in ala o vedea. Dar m-am saturat de el, era urat, era cel clasic si mi-am luat altul.
In asta intru in film si decat in limba lui vede. E setat cum imi place mie are de toate, stiu ca majoritatea o sa-mi ziceti"pai de ce ti l-ai pus pe asta sa vezi filme cu el si nu playere speciale ca bs player?"raspunsul e ca si asta are functia video.Deci sa-mi spuneti va rog frumos cum rezolv treaba asta ca ma enerveaza si vreau sa vad filmu repede happy

Răspuns Câştigător
| yomanu a răspuns:

Lasa winamp-ul in pace si asculta muzica cu el ...pentru fisiere video descarca de aici KMPLAYER :
http://kmplayer.en.softonic.com/
Nu necesita codecuri, citeste orice fisier video

6 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Daca nu stii sa instalezi uite aici un tutorial video in lb romana :
http://www.videotutorial.ro/? p=3168

| CybeRAthlete a răspuns:

Descarca si instaleaza BSplayer.
bafta

| cobi a răspuns:

Incearca in bsp player, vlc player, media player classic cu toate codecurile...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema am aflat-o:din pacate filmul nu avea si fisierul cu subtitrarea in el sad de aceea si pana la urma am rezolvat! Multumesc tuturor celor ce m-au ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa deschizi fimul cu BS player, dai click de dreapta pe el (pe imaginea filmului in desfasurare) si selectezi "incarca subtitrare". Apoi iti va aparea o fereastra de cautare a subtitrarii, tu o cauti si o selectezi. Cam atat happy.

| Ionica9119 a răspuns:

Schimba player'ul fratioare... te chinui mult sh bine cu winamp'ul tau