| mczacky a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica problema.am windows 7 si nu mai pot vedea nici un film in playere orice player as lua pana acum mi-a mers nu mi-a facut figuri de loc pana intro seara cand sa ma uit mi-a aparut imaginea neagra si nu doar la filmu ala asa imi face la toate.ma poate ajuta cineva

Răspuns Câştigător
| xgamerz a răspuns:

Incearca un sistem restore (restaurare sistem).

6 răspunsuri:
| wj a răspuns:

Asigura-te ca monitorul tau e setat ca main display.

| mczacky explică (pentru wj):

Am laptop

| wj a răspuns (pentru mczacky):

Se aude sunetul? Eu cred ca e o problema de setare monitor activ sau ceva de genul asta.

| angelicsin a răspuns:

Dezinstaleaza si re instaleaza driverele la placa video,

mai incearca sa dezinstalezi si sa reinstalezi codecurile daca ai vr-unu instalat,

daca nu ai nici un codec instalat iti recomand sa o faci

K-lite este o alegere buna de pachet de codecuri video

http://codecguide.com/

daca nimica nu merge atunci reinstaleaza windows-ul, driverele video corecte si codec-urile

| xgamerz a răspuns:

Instaleaza VLC media player si o sa mearga!
Baftawinking

| mczacky explică (pentru xgamerz):

Am toate playere care exista

| xgamerz a răspuns (pentru mczacky):

Incearca un sistem restore (restaurare sistem).