| LaChatte a întrebat:

Cum o cheama adevarat pe "Hurrem" (Suleyman Magnificul)?

Răspuns Câştigător
| MJLO a răspuns:

La 29 de ani, Meryem Uzerli, cea care o interpreteaza pe Hurrem in serialul „Suleyman Magnificul- Sub domnia iubirii", este celebra in intreaga Europa si se bucura de o faima la care nici nu spera. E drept, visa inca din copilarie sa devina actrita, dar nu isi inchipuia ca va starni atatea pasiuni cu un film istoric si pe deasupra si jucat intr-o limba pe care ea nu o stapaneste foarte bine.
FUNDA big grin?

5 răspunsuri:
| LaChatte explică:

In ce filme a mai fost?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Meryem Uzerli

| Denniissaa a răspuns:

Meryem Uzerli.

| CrstywC a răspuns:

Ca actrita este Meryem Uzerli, dar daca te referi la numele ei ca rusoaica din serial Alexandra.

| Vranceanu_Denisa_1993 a răspuns:

Meryem Uzerlli