| snitelfript a întrebat:

Cum se chema episodul din CE-I CU ANDY?, in care Andy si alte personaje ale desenului animat au fost blocate in scoala?

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Da ala-i! marea blocada americana! in acel episod andy si danny! planuiau sa ii faca pe jen lori craig si toti ceilalti! sa ramana blocati! asta-i farsa! raman blocati! scapa! dar se blocheaza iar! de abia la final! realizeaza si andy dar si danny! ca au invatat lectia! numai ca de data asta uita cheile inauntru! in loc de afara pe iarba! in curtea scolii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marea blocada americana.