| Mirellusha a întrebat:

Vreau să-mi amintiți cum se numea un desen animat, difuzat pe minimax cu vreo 5 ani în urmă.
În acel desen animat știu doar că erau vreo 3-4 personaje principale.Era Maya,fratelle său(nu mai țin minte cum îl chema)Și încă vreun prieten.Ei mai aveau și un papagal pe nume Paco.

Acești eroi nu făceau ceva deosebit,marcantci doar își trăiau viața de zi cu zi. Dacă stau totuși să mă gândesc mai bine,ei rezolvau pare-mi-se niște mistere sau poate nu...
O,și Maya avea părul șaten-roșcat, cam așa ceva.Iar papagalul era roșu.
Nu-mi mai aduc aminte restul desenului animat și nici titlul acestuia.
Mă puteți ajuta?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Danyelytha a răspuns:

Maya si Miguel

5 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Maya si Miguel.

| CatalyN4 a răspuns:

Maya si Miguel.Le gasesti aici http://www.desene-animate-online.net/

| Mirellusha explică:

Mulțumesc de răspunsuri, dar știți vreun site unde îl pot viziona în limba română?

| Mirellusha explică:

Voi da funda celui care mi-a răspuns primul!

| hadriana2607 a răspuns:

Maya si miguel