| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numea filmul ala in care era vorba despre un tip care a gasit o telecomanda cu care putea sa sara peste orice moment voia el din viata cand apasa pe un buton si la un moment dat si-a dat viata inainte cu vreo 10 ani... apoi a realizat la final ca totul a fost un vis? Nu stiu daca ati inteles dar stie cineva despre ce film e vorba?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Geanina2000 a răspuns:

Asta a dat la postul de desene a lu fratemiu. Scooby doo si echipa misterelor. LOL laughing))

| Bondarel99 a răspuns (pentru Geanina2000):

Nu,eu ma refeream la un film cu Adam Sandler, e foarte interesant, ti-l recomand si tie happy

| Krafter a răspuns:

Probabil filmul... click (2006)