| PersoanaNecunoscuta a întrebat:

Cum se numea filmul in care o tipa avea un accident si o masina o tinea in viata(era intre copac si masina)?

Răspuns Câştigător
| RogerMexico a răspuns:

E destul de vaga intrebarea ta, dar imi aduce aminte de filmul Signs, unde personajul lui Mel Gibson vorbeste cu sotia sa, care sta prinsa intre o masina si un copac. Pesemne ca la asta te referi? http://www.youtube.com/watch?v=7HRWrBD2Quk&t=1m33s (minutul 1:33 in caz ca nu te duce direct acolo)

0 răspunsuri:
Întrebări recente