| Delyaaa a întrebat:

Hey Cum se numea filmul ala in care o fata invata sa conduca si stand la bariera are o viziune cu un accident periculos. Apoi ii scoate pe toti din masina mai putin pe prietenii ei iar dupa accident incep sa moara rand pe rand. Dau funda

Răspuns Câştigător
| danyel89 a răspuns:

Final destination 2
Sunt vreo 7-8 parti ale seriei, dar episodul pe care il cauti e partea a2a

3 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Final destination

| Delyaaa explică (pentru jeek0):

Ummm nu e asta filmul

| jeek0 a răspuns:

Deci pana la urma asta e filmul nu? daca pui o intrebare inseamna ca nu stii. probabil stiu altii