| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numea filmul in care un grup de 4 tineri sunt vanati intr-o padure de 3 oameni. Mentionez ca filmul este in 2008 dar imi aduc aminte urmatoarele secvente: filmul nu este in engleza, la unul din ei ii taie limba, iar spre final cand incearca sa il salveze pe unul legat de copac, era o capcana care il spinteca de la abdomen spre piept.

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Wrong Turn.
Daca-ti place filmul vezi si : The Hills Have Eyes 1, 2, Wolf Creek 1, 2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wrong turn cred ca e.

| Iunix a răspuns:

Şi ei au ajuns în acea pădure după ce au câştigat o excursie la un concurs la radio?

| Krax256 a răspuns:

"Wrong turn"

| Krax256 a răspuns:

1- Cei 3 care ii vaneaza sunt diformi, nascuti prin incest repetat?
2- E posibil ca tu sa fi vazut filmul initial inregistrat din vreun cinema dintr-o tara nevorbitoare de engleza si care dubleaza filmele? Gen Germania, Rusia etc.
Daca raspunzi cu da la amandoua sunt 99 la suta sanse sa fie WRONG TURN (intoarcere gresita) 1, 2 sau 3

Daca iti place gnul iti recomand si HOUSE OF WAX