| optical a întrebat:

Stie cineva cum se numeste un FILM HORROR mai vechi...imi aduc aminte ca era un grup de tineri si s-a intamplat ceva cu ei si au ramas intr-o padure...la un moment dat era un tip care ii macelarea pe rand si era o faza la care o omora pe una si erau 2 sub o masa! Sper ca ati inteles cevalaughing.dau funda pentru cel care imi spune cum se numeste filmul!

12 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Stiu povestea, nu si filmul. happy As vrea mult sa il vad si eu. big grin

| optical explică:

Nu este ala...e destul de vechi filmul.Eu l-am vazut acum 6 ani cam asa!

| crina_1119 a răspuns (pentru optical):

Cu un tip care i-a taiat unui alt tip piciorul cu drujba?

| AriannaAri a răspuns (pentru optical):

A ok..atunci nu stiu care ar putea fi. happy

| optical explică (pentru crina_1119):

Da! stiu ca aparea si o drujba!

| crina_1119 a răspuns (pentru optical):

A stiu cu un grup de adolescenti care pleaca intr-o excursie si pana la urma mor toti in afara de 2 parca. stiu ca un tip ii omora pe rand si in buzunarul unui baiat care la omorat a gasit un inel ce vroia sa il daruiasca prietenei lui... nu?

| optical explică (pentru crina_1119):

Zi odata cum se numesterolling on the floor)!

| crina_1119 a răspuns (pentru optical):

Habar nu am rolling on the floor) Stiu doar ca l-am vazut i eu. laughing))))))

| optical explică (pentru crina_1119):

Pllaughing.

| AlexBaciul a răspuns:

Chainsaw massacre