| Rallu_8756 a întrebat:

Cum se numeste acel film in care este un baiat virgin cu niste prieteni care vor sa intre inr-o fratie Beta? Unde totul se invarte in jurul sexului? L-am vazut mai demult si nu mai stiu cum se numeathinking mi se pare ca avea mai multe parti.

Răspuns Câştigător
| NinaParadise0 a răspuns:

American Pie- The Beta House.
Intr-adevar, filmul are 7 parti, le poti gasi pe net.

2 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Pai...eu cred ca filmul despre care vorbesti este AMERICAN PIE 6. sper sa fie asta:*happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...eu cred ca filmul despre care vorbesti este AMERICAN PIE 6. sper sa fie asta:*happy