| MistiqueAngeL a întrebat:

Hei! Anul trecut tot pe timpul asta am vazut un film la tv si nu mai stiu cum se chema. Imi aduc aminte ca era cu o fratie beta sau alpha formata din fete. Erau intr-o casa in seara de craciun cred, nu mai stiu sigur dar oricum era iarna, si a venit cineva pe care nu il cunosteau si nici nu i-au vazut chipul, si le-a amorat aproape pe toate, mi se pare ca a ramas doar o singura fata. Daca stie cineva despre ce film este vorba sa-mi spuna si dau fundita. Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

Esti sigur ca nu era vorba despre Cosmar de Sfantul Valentin? L-ai vazut pe Kanal D, nu? Si era unu' care purta MASCA DE PAPUSA

| MistiqueAngeL explică (pentru ElectricChapel):

Probabil ca dabig grin. Ai vreun site cu filmul?

| MistiqueAngeL explică (pentru ElectricChapel):

Nu, nu este asta.

| Leylla a răspuns:

Se numeste FRATIA BETA sau cam asa ceva...am vazut ca pe antena 1 facea reclama

| andrutz4 a răspuns:

Cred ca e ceva gen American Pie sau Scary Movielaughing)

| MistiqueAngeL explică (pentru andrutz4):

Nu este American Pie pentru ca e de groaza si nici Scary Movie pentru ca le-am vazut pe toate.