| PartyLoll a întrebat:

Cum se numeste filmul care incepe pe Acasa Tv cel cu Sandra Echeverria? Dar melodia din reclama(promo) cum se numeste? :X

Răspuns Câştigător
| Diiux a răspuns:

Relaciones Peligrosas, cauta pe YouTube si melodia

5 răspunsuri:
| ana10n a răspuns:

Forta destinului; nada me hase falta

| PartyLoll explică (pentru ana10n):

Mss...dar nu despre forta destinului este vorba.....incepe o telenovela noua cu Sandra unde arata k e arestata si canta o melodie eres tu, soy jo

| ana10n a răspuns (pentru PartyLoll):

... nu stiu care telenovela, eu stiu doar de telenovelele " Marina " si " Forta Destinului " in care e Sandra, oricum, cred ca vorbesti despre alt cantec, pentru ca eu stiu aceste versuri de la telenovela " Fructul Oprit ", nu prea stiu sad

| ana10n a răspuns:

Aaaaa, acum stiu " legaturi riscante "