| Angellx3 a întrebat:

Hei TPU sad, m-am uitat pe acasa tv la o reclama de la o telenovela care va aparea in curand, se numeste Forta Destinului actorii principali sunt David Zepeda si Sandra Echeverria, in reclama era o melodie superba, va rog puteti sa imi spuneti numele ei? am cautat si pe you tube, pe google peste tot dar nu am gasit nimic. Va rog puppy dog eyes Dau funda.

Răspuns Câştigător
| sunnygirlN a răspuns:

Sandra Echeverría - La Fuerza Del Destino
http://www.youtube.com/watch?v=TChdMSrNpVA poate e acesta...

1 răspuns: