| GinaGina a întrebat:

Cum se numeste filmul in care joaca Angelina Jolie cu un tip care impusca cu mana dar are o anumita tactica prin care face o rasucire a mainii si tinteste? dau funda promit scuze dar am nevoie urgent!sad

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Wanted, laughing impusca cu mana, da poti sa tragi cu picioru? Anyway e filmul in care glontul se duce dupa colturi happyhave fun

| GinaGina explică (pentru EnvyU):

... se subîntelege ca avea o arma in mana laughinglaughing

| GinaGina explică (pentru GinaGina):

Imi dai un link cu filmul ca nu il gasesc big grin haide iti dau o fundita big grin

| GinaGina explică (pentru GinaGina):

Gata am gasit :*