| KaleidoscopEmyLara99 a întrebat:

Cum se realizeaza un AMV(anime music video)?

Răspuns Câştigător
| ZOZOKid a răspuns:

Cu Windows Movie Maker. Ar trebui sa-l ai si tu daca ai windows xp, vista sau 7. Este foarte usor de folosit. Daca ai probleme, gasesti numeroase tutoriale pe youtube : http://www.youtube.com/......p?/results
Alte programe bune pentru AMV-uri sunt Sony Vegas Pro si Adobe Premiere, dar sunt mult mai complicate, mult mai greu de folosit si mult mai greu de gasit. Pentru inceput Windows movie maker e foarte bun. Daca cumva nu il ai, poti sa ti-l iei gratis de pe Softpedia.

1 răspuns:
| marcela290 a răspuns:

Cu multa grija happy