| DariaFlyFly a întrebat:

Cum vi se pare Miley Cyrus? Era mai faina cand juca in serialul Hannah Montana?

7 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Acuma e mai faina.

| Melindutza a răspuns:

Mie sincer nu imi place deloc Miley Cyrus.am auzit ca se si drogheaza...dar nu de asta nu imi place.ci nu imi place cum canta cum se comporta.deci.nu o pot uporta de fel :-&

| chibiusa a răspuns:

A?

| Reek54 a răspuns:

Mie sila.
Face emisiuni de divertisment pentru copii, iar in timpul liber bea de se rupe si se drogheaza cu prietenii sai pe ascuns?, cand a surprinso paparazii cu ditamai sticla de whisky in mana si abia mai isi tinea ochii deschisi nu mai avea nimic de zis.

| justme582 a răspuns:

Eu cred ca datorita serialului "Hannah Montana" ea nu a putut sa se exprime, dar dupa terminarea serialului a dezvaluit adevarata ei personalitate, eu nu cred ca e ea vinovata pentru ca unii o confunda cu Miley Stewart cand ea de fapt este Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi e tare in felul ei. Adica la ea imi place cum rata stilul. Ce nu imi place este ca e vedeta si eu is geloasalaughing

| PinkStyle a răspuns:

Sunt de acord cu Reek54 laughing