| Ramonaaaa a întrebat:

Curiozitatea ma omoarabatting eyelashes.
Cate episoade a avut serialul "Tanar si Nelinistit"?
De cati ani se difuzeaza?

Răspuns Câştigător
| кא๔ a răspuns:

Filmul Tânăr şi neliniştit (The Young and the Restless) a început să fie difuzat în 1973.
Nr. de episoadelor este de 9.465 (din 17 august 2010). iti dai seama ca acum in 2011 sint peste 10.000.
Bye!

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

A inceput in 1973 si inca nu s-a terminat
Ultimul episod aparut este 9618 pe 30 martie 2011
http://www.imdb.com/title/tt0069658/

| renee14 a răspuns:

E aproape de episodul 4000 si a aparut prin 73 sau asa ceva

| RainUmbrella a răspuns:

A inceput in 1973 ( e foarte vechi unii actori chiar au murit) si are cam 4000 de episoade ultima data am vazut luna trecuta si era la ep 3982! Si inca nu s-a terminat...

| alfye22 a răspuns:

In Romania se difuzeaza din 1996 pe ProTV...si pana in data de 23 iunie 2010 are 9460, funda?tongue

Have Fun!

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Pai serialul a inceput prin 1972 si nu cred ca s-a terminat inca. Americanii sunt pe la episodul 9660( am gasit pe google)

| gabibt a răspuns:

Are aproape 13000 de episoade.

| Raphael a răspuns:

Din antichitate!