| LeMotán a întrebat:

Daca ar fi sa pleci undeva pentru o lunga perioada de timp si ai avea voie sa-ti iei doar 3 filme cu tine, care ar fi acestea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leon, Inception, Number 23.

3 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Sincera sa fiu nu as lua nici un film. As prefera sa-l iau pe prietenul meu cu mine. Cu el am mai multe de vorbit si nu mas plictisi niciodata. Cat despre filme, odata si odata tot m-as satura, pentru ca sunt aceleasisi nu se schimba nimic.

| adelutza29 a răspuns:

Pai aceste filme ar fi: Remember me, The last song si American Pie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si Changelling day dreaming mersi de apreciere tongue