| Makiii a întrebat:

Dau Funda pentru cele mai tari filme Horror. sugestii?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods, Grave Encounters 1 și 2, Texas Chainsaw 3D, Friday The 13th, Wrong Turn (seria), Inbred, Thir 13en Ghosts, Drag Me To Hell,[Rec] seria, Open Grave, Modus Anomali

| Denis15 a răspuns:

The Exocrist, The ring sunt foarte de groaza, ai grija sa nu te sperrii.

| DLeonard1998 a răspuns:

Mie imi plac cele Sci-Fi Horror deci iti recomand:Alien vs predator 1, 2; Aliens, Alien, Alien 3, Alien Resurrection; World War Z; Resident Evil 1, Apocalypse, Extinction, Afterlife, Retribution si daca iti place seria Resident Evil atunci am vesti bune pentru tine big grin in 2014 apare unul nouwinking