| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cunoscatorii de Scooby Doo Show.
Salut, am nevoie sa imi souneti si mie ceva. La intro-ul de la Scooby Doo Show, aproape de sfarsit, imediat dupa ce scooby doo sare pe skiuri apare o fantoma sau cineva. Imi puteti spune in ce episod apare si cum se numeste episodul? Utgent, daca nu stiti uitati-va la intro.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Nu stiu prea sigur... nu seamana cu nici 1 din cei pe care ii cunosc eu, seamana un pic (*dar se vede clar ca nu este*) cu unul dintre bastinasii din episodul 8, "Jeepers It's Jaguaro" care apar pe la minutul 12:50.
Seamana un pic si cu samanul din episodul Mamba Wamba... Eu unul nu cred ca exista in desen ...nu sunt poze cu el pe net, doar acolo, in intro, cel putin eu nu am vazut alte poze.
Bafta!