| Frrramboise a întrebat:

Dau fundoi!
Spuneti-mi, va rog, cele mai bune filme horror pe care le stiti... da` vreau sa inghet de frica, nu doar sa taie 2-3 capete in tot filmul! cum ar fi "the grudge", dar si mai infricosatoare tongue

7 răspunsuri:
| Tiffany89 a răspuns:

Stiu eu unulove struck The grudge nu e chiar asa de horroroh go on

Insanitarium

Sau saw 6...

Sper sa iti placa:*

| RotaruFlorin a răspuns:

"The exorcism of Emily Rose" nu ai cum sa nu te speriiwinking garantez.

| Ingerash a răspuns:

Silent hill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halloween 2; Paranormal Activity 2; Drag me to hell; si sunt mult mai multe cautale de exemplu pe www.onlytheone.ro sau www.onlyzombie.ro
o sa gasesti destule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 Ghosts

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-au placut mult Fingerprints,The end of days,Dark Water si Al saselea simt.Un film destul de interesant(dar cu cateva detalii care-l fac sa nu se ridice la nivelul celorlalte din punct de vedere calitativ)a fost si Jeepers Creepers(in programul tv poate aparea ca si "Tenebrele",dar daca vei cauta sa-l vizionezi pe net,mai sigur il vei gasi cu numele original).Poti urmari si Fenomene stranii,de pe Discovery(in fiecare vineri de la 22:00).

| Bubles a răspuns:

Saw 1 2 3 4 5 6
Halloween 1 si 2