| sheishappy a întrebat:

Vreau si eu niste filme horror foarte infricosatoare

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2 (2010/2013),The Cabin In The Woods (2012),Wrong Turn (seria), Inbred (2011),Texas Chainsaw 3D (2013),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Case 39 (2009),Martyrs (2008),The Mist (2007),The Wicked (2013),The Quiet Ones (2014),Oculus (2013),Friday The 13th (2009),Cabin Fever 1 și 2 (2002/2009),Haunted (Dark House 2014), Stitch (2014),The Woman In Black (2012),Sinister (2012),Haunt (2013),13 Sins (2014),Mischief Night (2014),Scary Or Die (2012),Storm Of The Century (1999),Catacombs (2007),Beneath The Darkness (2011),Beneath (2013),7500 (2014),The Descent (2005),The Strangers (2008),You're Next (2011),Deliver Us From Evil (2014),Jeepers Creepers (seria), Leprechaun: Origins (2014),Open Grave (2013),Modus Anomali (2012),Antiviral (2012),The Appearing (2014),Annabelle (2014),The Canal (2014),Animal (2014),Devil's Due (2014),Rosemary's Baby (2014/miniserie),The Babadook (2014),Aux yeux des vivants (2014),Wolves (2014)

7 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Uita-te in oglinda pret de 30 d eminute!

| Xpressurself a răspuns:

Legat de problema pe care o descrii mai tarziu cu prietenul tau care te bate din orce, vad ca ai o tendinta subconstienta spre a trai stari de teama si frica. nu intamplator ti-ai gasit un tip care te bate si te invineteste. uita-te si tu la ce filme te uiti. sa stii ca in cuida faptului ca tu crezi ca uitandu-te la aceste filme vei deveni mai puternica si mai curajoasa adevarul este ca se intampla exact invers.
cred ca este timpul sa aflii ca lucrurile care se aseamana se atrag. asadar urmareste comedii mai degraba, filme de dragoste chiar si vei atrage in viata ta dragoste si persoane vesele si fericite.
tu folosesti un proces de atractie prin rezonanta in viata ta care pe care il cauti.
cum il cauti? acceptand aceste situatii in loc sa dispari imediat cand le observi sau daca au loc in mintea ta sa refuzi instantaneu sa te mai gandesti la ele si sa le inlocuiesti cu ceva frumos si bun.

Urmareste filmul The Secret (2006), asigura-te ca te uiti pana la sfarsit chiar daca la inceput nu vei intelege.

Subtitrat in Romana

https://www.youtube.com/watch?v=lGvtGXdM1iI

Dublat in Romana

https://www.youtube.com/watch?v=jJ2NblE8cIc

Urmareste in special de la minutul 11 al conferintei si ai sa intelegi cum tu te sincronizezi tu sa ai de-a face cu avesti oameni datorita faptului ca accepti situatiile de frica in viata ta, insa la fel se intampla cand tu vei schimba felul in care gandesti, acceptind baieti care te iubesc si te respecta in viata ta, gandindu-te la ei, vizionand comedii si filme de interes general: iubire, licee, aventura, dans, arta etc

http://misatv.ro/......available/

http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?item=4767&lang=RO

| Xpressurself a răspuns:

The Opus este o continuare la filmul The Secret

https://www.youtube.com/watch?v=8KCk8NvHn68

| Mwvv31 a răspuns:

The haunting in Connecticut,evil dead,mirrors,the ring, insidious, the unborn, drag me to hell, exorcism.

| Lalalal5642 a răspuns:

Saw 1, Saw 2, Saw 3, Saw 4, Saw 5, Saw 6, Saw 7, Saw 8.

| Cosminaa a răspuns:

Buna.
-Mama
-Tarata in iad
Amândouă sunt foarte infricosatoare.
Vizionare placuta! happy