| artdraw34 a întrebat:

De ce Kakashi din Naruto a omotat-o pe Rin?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

A fost decizia lui din cauza unei amintiri mai vechi cu ea.

| Sociopat a răspuns:

Rin era jinchuriki al bestiei cu 3 cozi si aia din satul inamic planuiau sa elibereze bestia asa ca a sarit in fata lu kakashi ca sa nu mai fie ea un pericol pentru sat.

| Sarada a răspuns:

Kakashi din naruto nu a vurut so omoare pe rin deoarece ca ea singura s-a bagat in fata lui drepti la mina unde kakashi ave cidori deoarece stiea ca daca se va intoarce in canoh va muri eliberind pe tretihvostii care vroea sa distruga satul sper ca te-am ajutat este un anime interesant uitate pina la urma