| Sarah730 a întrebat:

De ce majoritatea adolescentelor sunt innebunite dupa Robert Pattinson sau Ian Somerhalder? Ce au asa atractiv?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt faimoși. E ca un "microb" care se transmite, în rândul tinerilor. E și un pic de influență la mijloc, dacă uneia îi place, atunci și cealaltă se aliază acestei preferințe.
E ca atunci când te oprești în fața unei vitrine cu suveniruri. În scurt timp, prezența ta acolo, va atrage și alți privitori. E curiozitatea de "a vedea" și ei, ce ai văzut tu. Exact ca spiritul de turmă. Ce vrea unul, vrea și celălalt.
Sunt preferații acestei generații. Așa cum fiecare perioadă a avut preferații săi. Și "moda" lor va apune într-o zi, iar apoi se vor ivi alte preferințe, apoi altele...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eee. moda asta cu vampirache

| justfriend a răspuns:

Mai,intr-un fel inteleg ce vrei sa spui.Mie Robert Pattinson mi se pare groaznic, dar trebuie sa recunosti ca Ian Somerhalder mai presus de frumusete are un fel de a fi iesit din comun care te fascineaza.Revenind la Robert Pattinson, prind bine la public vampirii mai ales cand actorii sunt dati cu tone de machiaj(Ian zic eu ca face exceptie, cat si Alexander Skarsgard).