| AdrianaBacescu a întrebat:

De ce Mark Hamill (Luke din Star Wars) nu a ajuns la nivelul lui Harrison Ford. Care ar fi motivul in general? Stiu ca e vocea lui Joker in desene animate.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Harrison Ford e un actor renumit, recunoscut printre cei mai buni actori, a jucat in numeroase filme pe care le-a interpretat foarte bine, pe cand Mark Hamill s-a facut cunoscut in Star Wars care pentru mine personal e un film de 2 bani, dar nu asta conteaza, el daca nu juca in star wars nici nu stia nimeni de el! laughing E foarte departe de nivelul lui Harrison Ford de aceea nu a ajuns la nivelul lui ca nu a interpretat mai multe roluri... e ca si cum tu esti premianta in clasa 1-a iar pentru asta ai vrea ca urmatorul an sa intri direct intr-a 10-a laughing Nu ar fi corect fata de ceilalti actori nu crezi? dar oricum spectatorii ii aleg care pe ce nivel e nimeni altcineva!

| siriusblack98 a răspuns:

Compari mere cu pere...Comparam un actor one time wonder cu un geniu consacrat al cinematografiei. Publicul alege treapta pe care se afla fiecare actor iar publicul a ales pe baza rezultatelor si a performantei treapta celor doi. Mie personal Mark Hamill mi s-a parut cel mai antipatic actor din star wars cu o interpretare similara a unui copil de 4 ani ce recita poezia la serbarea de Craciun. Efectiv nu imi transmitea absolut nimic, parca era fortat si de carton.