| cfrcfcfcfcfddd a întrebat:

De ceva vreme am vazut un film in care tin minte ca era vorba de o familie,tatal profesor la ceva universitate din Anglia ajunge sa divorteze ca gaseste pe altcineva. Fetita ii afectata si mai departe nu stiu ce se intampla, mama pateste ceva habar nu am. As vrea foarte mult sa aflu cum se numeste filmul. Va rog foarte frumos.

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Incearca sa scrii minimal un rezumat in engleza si cauta-l pe google, adaugand si "movie" bineinteles.