| giuliaTRC a întrebat:

Deci cand eram mia mica am vazut un fil cu 2 fete si 2 cai care au avut acciden t cu caii astia si unul murise parca si unu era mereu violent iar fata nu vroia sa renunte la el si nu mai stiu cum imi aduc aminte ca pana a urma calul a murit inecat sau impuscat cred...me repet era foaret mica nu imi mai aduc aminte bine dar as vrea sa il vad din noi si sa stiu si unde sa il vad online fundita

Răspuns Câştigător
| zuzuzic a răspuns:

Salut! Acelasi lucru ma framanta si pe mine :D. A fost acum cateva saptamani/uni pe Pro Tv. sau Prima. nu mai stiu exact :-?
Filmul se numeste Imblanzitorul de cai [ The Horse Whisperer ].
Il poti urmari de aici : http://www.topfilmeonline.com/the-horse-whisperer-1998-t29603.html