| BlueStar12 a întrebat:

Deci, daca Phineas si Ferb sunt frati vitragi (se mentioneaza asta in vreo 2-3 episoade) atunci ajungem la concluzia ca Lawrence nu e tatal biologic al lui Phineas si Candace si Linda nu e mama biologice a lui Ferb.Deci intrebarea mea e cine credeti ca ar putea fi parintii lor biologici si ce s-a intamplat cu ei? P. S. Puteti sa inventati voi ceva sau sa luati din alta parte dar asa cateva teorii sa aud.

Răspuns Câştigător
| Alexxutzaa a răspuns:

Nu cred ca sunt adoptatii na nu toata lumea seamana dexemplu sora mea seamana cu bunica mea nu cu mama sau cu tata daci nu cred ca sunt adoptati asa sunt parintii lor na sunt personaje imaginate si apoi desenate de cineva pliz funda?

6 răspunsuri:
| ScheißeBeMine a răspuns:

Eu credeam ca Lawrence este tatal amandurora si mama nu laughing

| Alexxutzaa a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor...:&

| CreatzzaHaha a răspuns:

Ferb este adoptatwinking

| BlueStar12 explică (pentru CreatzzaHaha):

Nu ca seamana prea mult cu bunicul lui. stii? ala din Anglia...

| AlexaDramaQueen a răspuns:

Poate nu te mai intereseaza, acum am vazut intrebarea, dupa 2 ani xD. Dar Phineas si Candace sunt primii copii ai Lindei iar Ferb este copilul Lindei si al lui Lawrence. Treaba sta asa :
Mama lui Phineas si Candace a divortat iar in urma celei de a 2 -a casatorii l-a avut pe Ferb care la nastere a avut o infectie la creier care a dus la retardism ( din cauza asta nu prea vorbeste in serial). Phineas era hiperactiv iar Candace era schizofrednica si isi imagina ca Phineas si Ferb construiesc lucruri in timp ce mama lor era plecata. nevazand mama sa ce fac cei doi frati Candace a facut un jurnal in care scria tot ce fac ei cand mama lor era plecata. intr-o zi mama sa si-a facut griji pentru ea si a dus-o la un terapist pe nume Doofenshmirtz care i-a dat niste droguri care o fac sa se simta mai bine.din pacate Candace a ajuns dependenta de droguri si a murit dupa ce a luat o supradoza. dupa moartea ei mama s-a a luat jurnalul dupa care a mers la Walt Disney Picture pentru a face un serial in memoria ficei ei.

| AndaAndaAnda a răspuns:

Phineas si Candace sunt copiii biologici ai Lindei si Lawrence, iar Ferb este adoptat.