| DianaIsHere123 a întrebat:

Deci. Doar ce m-am uitat la un film, care se numeste "Save Haven". Nu mi-am dat seama ce vrea sa spuna la sfarsit. Faptul ca Jo era o fantoma, pe care doar Katie a vazut-o, sau faptul ca Jo nu era moarta, ci si-a parasit familia? Voi ce ati inteles?

Răspuns Câştigător
| ProstieLaSuperlativ a răspuns:

Filmul e Safe haven. Nu avea de ce să o părăsească. A văzut-o doar ea, iar spiritul ei a părăsit lumea celor vii în momentul în care au găsit o altă femeie potrivită... E ciudat că n-ai înţeles. happy

1 răspuns: